Кошик
4084 відгуків
Ви бачили, які знижки на НОВИНКИ? Не пропустіть!🔥ПЕРЕЙТИ ▶
+380 (93) 012-10-65
+380 (93) 231-18-12
"Кольорові сни"

Тканина трьохнитка. Для пошиття якого одягу можна купити цей матеріал?

Тканина трьохнитка. Для пошиття якого одягу можна купити цей матеріал?

Трьохнитка — це неймовірно популярний і в Україні, і в інших країнах Європи трикотажний матеріал, який використовується для пошиття найрізноманітніших речей. Ця тканина являє собою різновид футеру. У класичному розумінні футер — це матеріал, який застосовується для ущільнення верхнього одягу або домашнього, коли його потрібно зробити теплішим. Але конкретно в разі з трьохниткою йдеться про застосування тканини, як підкладкової, не йде. Вона має такі характеристики, що з неї виходять першокласні, теплі речі, які не поступаються за своїм комфортом і якістю виробам, зшитим із іншої тканини та доповненим футером як підкладкою.

У цій публікації ми розповімо про те, що ж за одяг можна пошити з цього матеріалу. А такожтиметься про склад, характеристики, догляд. І ще. Ми розповімо, чим відрізняються між собою такі, як футер трьохнитка петля и трьохнитка начіс.

Виготовлення трьохнитки. Її склад і лідери в питанні виробництва

Почнемо зі складу. Коли цей трикотаж тільки з'явився в текстильній сфері, а був це початок XX століття, він був 100% бавовною. Такий склад цієї тканини заведено вважати класичним. У принципі, на сьогодні не становитиме труднощів знайти та купити трьохнитку, виготовлену повністю з натурального матеріалу. Але на ринку переважають пропозиції, у складі яких, крім бавовни, є і синтетика.

Додавання синтетики до бавовни під час виготовлення тканини трьохнитка має вагомі причини. Звичайно, це робиться і для зниження ціни тканини, щоб якомога більше людей могли дозволити собі якісний одяг, пошитий за індивідуальним замовленням. Але насамперед додавання синтетики до бавовни здійснюється для того, щоб поліпшити такі характеристики тканини:

  • зносостійкість;
  • еластичність.

Беззастережним лідером у питанні виробництва тканини футер трьохнитка на сьогодні є Туреччина. Компанії, розташовані в цій країні, щорічно випускають величезну кількість цього матеріалу в найрізноманітніших кольорах і з різними кольорами. Звісно, є виробники трьохнитки та в інших країнах, але більша частина ринку займає все ж Туреччина.

Ткань трикотажна трьохнитка начіс, трьохнитка начос

І треба зазначити, що в Україні турецька трикотажна тканина футер тринитка має чималий попит, як у приватних осіб, які шиють одяг для себе самостійно, так і в ательє, які шиють для клієнтів на замовлення.

Трьохнитка. Що можна пошити з цього трикотажного матеріалу?

Трьохнитка в питанні пошиття являє собою універсальний матеріал. Це означає, що з неї можна пошити одяг:

  • і для чоловіків, і для жінок;
  • і для вулиці, і для дому;
  • для разных погодных условий.

Навряд чи ми помилимося, якщо скажімо, що досить часто з тканини трьохнитка шиють спортивний одяг:

  • штани;
  • шорти;
  • кофти.

І на вулиці, і вдома займатися спортом в одязі, зшитою з трикотажу трьохнитка, дуже комфортно.

Кофта - Трикотаж тринитка начос

Також із футеру трьохнитки шиють всілякий одяг для дому:

  • штани та кофти;
  • піжами;
  • халаты.

Матеріал дуже м'який і приємний за відчуттями. Тому одяг із трьохнитки можна надягати на голе тіло, не відчуваючи водночас жодного дискомфорту.

Також варто зазначити, що з цього матеріалу шиють:

  • верхній одяг різних типів;
  • комбінезони;
  • сукні, спідниці, сарафани;
  • худі та світшоти;
  • теплі та повсякденні речі.

Як бачите, асортимент одягу, для пошиття якого можна купити трьохнитку, досить великий. І цей факт нарівні з вибором кольорів, доступною вартістю та прекрасними якісними характеристиками забезпечує тканини популярність і в Україні, і в інших країнах.

Трьохнитка петля та трьохнитка з начосом. У чому різниця між цими тканинами?

Чи підійде для пошиття виробу трьохнитка петля або краще все ж замовити трьохнитку з начосом? Таке питання, іншого разу, змінюючи місцями різновиди цього футеру, люди, які бажають купити трьохнитку для індивідуального пошиття одягу, задають собі досить часто. Тому ми пояснимо різницю, щоб вам було простіше визначатися з вибором.

Загалом технологія виробництва цих двох трикотажних тканин однакова. Спочатку зв'язують лицьову частину матеріалу, яка виходить гладкою. І з лицьового боку, що петля, що тканина з начосом мають ідентичний вигляд — не відрізнити. Різниця лише в виворі.

Для неї застосовують не кулірну нитку, з якої роблять лицьовий бік, а футерну, що характеризується такими параметрами, як м'якість і крихкість. З цієї тканини роблять виворот у формі петель. За що трьохнитка петля й дістала свою назву. Спочатку будь-яка трьохнитка на виробництві — це петля. А тканина з начосом являє собою похідну від петлі, яка досягається завдяки прокатуванню тканини на спеціальному обладнанні та подальшому вичісуванню вивороту. Це змінює її зовнішній вигляд із петель на начіс.

Ткань трикотажна Тринитка начіс, тринитка начос,тринитка петля

Завдяки цьому тканина трьохнитка з начосом виходить одноріднішою та щільнішою, через що матеріал характеризується, порівнюючи з петлею, підвищеною теплоізоляцією. Ця відмінність визначає сфери застосування матеріалів.

З трьохнитки з начосом найчастіше шиють верхній одяг, одяг для зими та інші утеплені речі. А з трьохнитки петлі роблять одяг для весни та літа, оскільки матеріал характеризується підвищеною, порівнюючи з начосом, циркуляцією повітря.

Основні характеристики трикотажної тканини футеру трьохнитка.

Крім характеристик, про які ми розповідають у процесі опису технології виробництва та складу, також треба зазначити:

  • здатність вбирати зайву вологу;
  • правильну терморегуляцію матеріалу;
  • гіпоалергенність.

костюм - ткань тринитка петля однотон

А про естетику і говорити не доводиться, оскільки цей чинник — саме собою розуміється. Тому що в іншому разі в Україні та інших країнах трьохнитка не мала б попиту, попри низьку ціну, ні на прекрасні експлуатаційні властивості, якби була неестетичною.

Основні правила догляду за речами, пошитими з тканини трьохнитки

Вироби трьохнитки мають ще одну перевагу. Йдеться про тривалий термін експлуатації. Але він актуальний лише в тому разі, якщо за виробом доглядати правильно.

  1. Прання. Ручна або машинна у воді температурою не більш ніж 30-40 градусів. Віджимання в машинці не більш ніж за 800 обертів за хвилину або вручну без викручування. Використовувати рідкий засіб для прання. Не використовувати сухі та гранульовані порошки, а також вибілювачі.
  2. Сушіння. Сушити вироби з трьохнитки треба у горизонтальному положенні, не допускаючи потрапляння на них прямих сонячних променів. Тримати якомога далі від джерел тепла: радіаторів, нагрівачів, камінів тощо.
  3. Глажка. Не потрібно. Але якщо треба, встановіть на прасці режим «Бавовна». Краще прасувати з вивороту. Якщо потрібно з лицьового боку, то треба накласти на виріб підкладку з марлі або бавовняної тканини.

А також позначимо, що треба обов'язково уточнювати правила експлуатації на ярлику тканини або одягу, оскільки вони можуть несуттєво відрізнятися залежно від складу.

Тканина трьохнитка — купити трикотажний футер за низькою ціною з доставкою по Україні

У нашому магазині "Кольорові сни" ви можете купити тканину високої якості, вибравши забарвлення, яке повністю відповідатиме вашим вимогам. Наші консультанти допоможуть вам підібрати трьохнитку петлю або з начосом, щоб матеріал ідеально відповідав виробу, який ви хочете пошити з цієї тканини.

Інші статті
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0017:00
  • Вівторок
    09:0017:00
  • Середа
    09:0017:00
  • Четвер
    09:0017:00
  • Пʼятниця
    09:0017:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
Власенко Татьяна
"Кольорові сни"
+380 (93) 012-10-65
Viber
+380 (93) 231-18-12
тільки Viber
вул. Бориспільска, 9. корпус 90, 2й поверх., Київ, Україна
  • ШОУРУМКиевул. Бориспольская, 9. корпус 90, 2й этаж.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner