Кошик
3588 відгуків
🚀На цьому тижні отримуємо. Акція до 16.05. Поспішіть🔥ПЕРЕЙТИ ▶
+380 (93) 231-18-12
+380 (93) 012-10-65
"Кольорові сни"

Велюр

Різноманітність велюрового текстилю на тканинному ринку

Якщо говорити про різноманітність цього текстилю, з огляду на всі чинники, починаючи матеріалом і закінчуючи способом виготовлення, то впору буде енциклопедією писати. Тому ми підійдемо до цього питання з практичного погляду, роздавши про види тканин відповідно до типу матеріалів, з яких вона робиться.

На сьогодні текстильна промисловість пропонує споживачам велюр:

  • бавовняний;
  • вовняний;
  • драп-велюр;
  • шкіряний;
  • синтетичний.

Назва цих різновидів велюрової тканини промовисто говорить про те, з чого вона зроблена. Хіба що варто уточнити про драп-велюр, для виробництва якого використовують шерсть овець-мериносів. А ще про синтетичний, що виготовляється з поліестеру, лайкри, еластану, які в тканині можуть бути в різних пропорціях. Втім, велюр може робитися і з інших матеріалів, ми перераховуємо найпоширеніші та найпопулярніші.

Основні характеристики велюрової тканини

І хоча велюровий текстиль робиться з найрізноманітніших матеріалів, це зовсім не заважає різним типам тканини мати однакові особливості. Велюр, оскільки він спочатку створювався як заміна оксамиту, незалежно від того, з чого він зроблений, являє собою тканину ворсую, але водночас — м'яку. І що ще важливо, має вигляд ця тканина розкішно, а в процесі експлуатації проявляє себе вельми практично.

Властивості велюру, за які він цінується споживачами

omся про практичні якості цього матеріалу, завдяки яким він і став дуже популярним. Адже естетика та розкішний вигляд — це важливо, але не завжди досить для забезпечення попиту.

  1. Естетика. Під час погляду на виріб під різними кутами тканина може змінювати тон. Також під час проведення по тканині рукою та зміни напрямку ворсинок тон матеріалу теж змінюється.
  2. Комфорт. Велюр не завдає дискомфорту під час контакту зі шкірою людини. Матеріал м'який.
  3. Теплоізоляція. Вона забезпечується високою щільністю ворсу. Тому з нього роблять і теплі речі, зокрема.
  4. Збереження. Під час носіння речей із велюрової тканини можна не хвилюватися — виріб не змінить свій розмір.
  5. Практичність. Матеріал практично не мнеться, і доглядати за виробами з велюру дуже легко.
  6. Міцність. Досягається завдяки високій щільності, через що з чималою ймовірністю річ залишиться цілою, якщо ви зачепитеся нею, наприклад, про дверну ручку.
  7. Стійкість забарвлення. Упродовж тривалого періоду експлуатації вироби з велюру добре зберігають свій колір.

А ще ця тканина, що імітує оксамит, характеризується чудовою повітропроникністю за умови, що в її складі наявні натуральні матеріали.

Не найсильніші сторони оксамитового велюру

По-перше, через ворсистість ця тканина може збирати пил, шерсть тварин. А по-друге, вона має дуже низьку стійкість до стирання. Але, попри це, велюр популярний, тому що його переваги дуже і дуже переважають ці вади. Та й чи є ці нюанси вадами? Вовна тварин липне до багатьох різновидів тканини. І якщо ви не маєте наміру велюровому одязі повзати по підлозі по кілька годин на день, граючи, наприклад, із дитиною або котом, то, як одяг потрісується, він вам неодноразово встигне набриднути.

Вироби, які сьогодні шиють із такого тканинного матеріалу, як велюр

Оскільки велюр буває найрізноманітніших видів, то можна сказати, що з нього шиють практично все, починаючи одягом для дітей і дорослих, закінчуючи оббивкою для меблів, салонів автомобілів. Виробляються з велюру також взуття та аксесуари. З нього також роблять штори для дому та завіси в театри.

Одним словом, асортимент виробів із велюру не просто великий. Він величезний. Тому, якщо ви хочете купити велюр, але не можете визначитися з типом тканини, буде набагато простіше уточнити в фахівців, який саме велюр варто замовити для пошиття тих речей, які ви хочете отримати.

Основні правила догляду за велюровими виробами

  1. Температура води під час прання не має перевищувати 40 градусів.
  2. Під час прання речей із велюру в машинці потрібно використовувати делікатний режим.
  3. Порошки або гелі для прання не мають містити вибілювальні компоненти.
  4. Зарядоми ворсу та складки можна видалити з виробів за допомогою відпарювання.
  5. Прасувати велюр не треба.
  6. Вироби з вовняного велюру краще чистити м'якою щіткою.
  7. Меблі, покриті велюровою оббивкою, треба упорядковувати губкою з мийним засобом.

Велюр за низькою ціною з доставкою по Україні

Якщо ви хочете купити велюрову тканину, наш інтернет-магазин тканин «Кольорові сни» запропонує вам великий асортимент. У цьому розділі каталогу ви знайдете безліч різновидів велюрового матеріалу, який випускається на ринок відомими виробниками. Наші фахівці підберуть саме ту тканину, яка ідеально підходить для пошиття тих речей, які вам необхідні, і варто водночас буде недорого.

Інтернет-магазин тканин «Кольорові сни» — чудовий вибір велюрового текстилю за доступною вартістю з доставкою по Україні.

Фільтри
Ціна
Наявність
Колір
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0017:00
  • Вівторок
    09:0017:00
  • Середа
    09:0017:00
  • Четвер
    09:0017:00
  • Пʼятниця
    09:0017:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
Власенко Татьяна
"Кольорові сни"
+380 (93) 231-18-12
Viber
+380 (93) 012-10-65
Viber
вул. Бориспільска, 9. корпус 90, 2й поверх., Київ, Україна
  • ШОУРУМКиевул. Бориспольская, 9. корпус 90, 2й этаж.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner