Кошик
3763 відгуків
🐹 Акція ХОМ'ЯК РУЛИТЬ - встигни на МЕГА знижку!ПЕРЕЙТИ ▶
+380 (93) 012-10-65
+380 (93) 231-18-12
"Кольорові сни"

Чому індивідуальне пошиття краще за заводське?

Чому індивідуальне пошиття краще за заводське?

Готові посперечатися, що, прочитавши назву статті, багато хто з вас скептично посміхнувся. Ще б! Адже вона розміщена на сайті інтернет-магазину тканин, який продає всілякий трикотаж і не тільки саме для індивідуального пошиття одягу та інших речей. То що можуть сказати автори з цього питання? Звичайно, вони переконуватимуть у перевагі індивідуального пошиття так, як можуть. І чи варто у такому разі читати статтю? Риторичне питання.

А ось і ні. Зовсім не риторичне. І цю публікацію, якщо ви вагаєтеся між рішеннями купити який-небудь футер для індивідуального пошиття і придбати вже готовий одяг, однозначно прочитати варто. І хоча назва прямо таки кричить про те, що ми говоритимемо на користь індивідуального пошиття, проте. Ми постараємось зважити всі плюси та мінуси, щоб бути максимально об'єктивними.

Тож не варто закривати цю сторінку. Дочитайте до кінця. Вивчіть наші аргументи. А там уже вирішуйте - згодні ви з ними чи ні. Зрештою, підсумкове рішення прийматиме саме вам. І якщо ви відмовитеся від ідеї купити трикотаж футер для замовлення індивідуального пошиття одягу, а віддайте перевагу готовому варіанту, ми на це ніяк не вплинемо. Чи не так? І це вже риторичне питання!

 

Дизайн речі. Перше «чому» на користь індивідуального пошиття одягу

 

Індивідуальний дизайн гідно цінують як жінки, так і чоловіки. Жарти про те, що дружині не вистачає трьох шаф, а одяг чоловіка весь вміщується на стільці – це давно застарілі стереотипи та штампи. Ми живемо у світі, в якому не лише дівчата, а й чоловіки прагнуть виглядати стильно, модно, індивідуально. А що може підкреслити індивідуальний стиль краще за одяг, зшитий на замовлення?

Але індивідуальність одягу – це лише один бік медалі. Є дизайн і друга. Зручність. Якщо ви згадаєте недавні вибір та примірку одягу, то напевно у вашій пам'яті знайдуться ситуації, в яких річ просто ідеальна. Ну, зовсім бездоганна. Ось ідеальна. Але... Якби тут трохи ширше. Або ось тут трохи вже. Або відтінок був би на тон-другий світліший, темніший. І так далі.

Одним словом, йдеться про те, що знайти фабричну річ, яка на всі 100% без жодних «але» вас влаштовувала б практично неможливо. І це не дивно. Адже повсякденний одяг, така як сукні, штани, пальта, шорти, спідниці, светри та інші – це не костюми хімічного чи бактеріологічного захисту, які робляться мішкуватими та є універсальними.

 

Якість. Те, до чого при індивідуальному пошитті одягу не підкопаєшся

 

Прямо зараз ви можете встати, піти в магазин одягу і, взявши в руки першу річ, що трапилася, уважно вивчити її. Сперечаємося, ви знайдете там якісь дефекти:

 • стирчать ниточки;
 • криві шви;
 • неправильний крій;
 • cлабо пришиті гудзики.

Можливо, ви захочете заперечити? Мовляв, не ті ці дефекти, про які варто говорити. Ниточки можна зрізати. У шви ніхто не вдивляється. А гудзик можна і самостійно сильніше пришити.

І так ви маєте рацію. Але можуть бути дефекти, які з'являються тільки в процесі експлуатації, і які ви при всьому бажанні не знайдете. Бажаєте приклади? Будь ласка!

Один різкий рух - і одяг розходиться по шву. Знайома ситуація? Навіть якщо ви максимально акуратно поводитеся з речами, від такої ситуації ви не застраховані, тому що вона може виникнути, наприклад, якщо ви послизнетеся на льоду. Або якщо зачепитеся за нерівність на дорозі.

Зношування одягу. Також багатьом добре знайомий. Деякі люди іноді навіть купують дві чи три абсолютно однакові речі. Щоб продовжувати носити улюблений одяг, коли перший його екземпляр порветься чи протреться. І тут не вгадати, оскільки навряд чи на етикетці будуть докладні дані про тканину. А ось якщо ви вирішуєте купити футер для індивідуального пошиття, то вам усі параметри, такі як товщина, склад та інші будуть відомі. І ви зможете оцінити рівень її стійкості до зношування.

 

Ціна. Ще один аргумент на користь індивідуального пошиття одягу

 

Так Так. Ми вже здогадуємося, що ви знову хочете скептично посміхнутися. Адже цілком очевидно, що індивідуальна річ коштує дорожче за фабричну. Це велика істина, яку не оскаржити. А ми спробуємо!

І оскільки спочатку ми обіцяли вам бути об'єктивними, скажемо відверто та прямо. Так, ви зможете купити одяг в магазині, який буде не просто дешевше, а набагато дешевше за аналогічний, але пошитий індивідуально на замовлення. Навіть якщо ви скажете скопіювати дизайн один в один, не вигадуючи нічого нового.

Але в такому разі ми з вами знову повернемося до питання якості, яке у таких предметів гардеробу не ідеальне. Та ви це й самі знаєте! Інакше, якби вас усе влаштовувало в одязі з магазинів економ класу, то чого б ви раптом читали цю статтю? Тим більше, що на даний момент ви її дочитали практично до кінця.

Зрозуміло, є фабрики, які якість роблять залізобетонною. Але вартість такого одягу обчислюється не тисячами, а десятками тисяч гривень. І ми зараз жодного разу не перебільшуємо. Такі заводи беруть чималі гроші за свій бренд. Вікова історія, що сягає корінням за часів середньовічної Європи, сімейні традиції бізнесу і все, що до них додається, знаєте, дорогого коштує.

 

Підіб'ємо підсумки – коротко і у справі

 

А підбивати підсумки всьому, що було сказано вище, ми почнемо зі зворотного боку.

 1. Ціна одягу індивідуального пошиття. Вона не така низька, як ціна одягу з магазинів економ класу. Але вона суттєво нижча, ніж вартість одягу брендів зі світовим ім'ям. Ціна одягу індивідуального пошиття залежить від цілого ряду факторів:

- типу одягу, що визначає обсяг та складність роботи;

- використовуваних матеріалів;

- імені дизайнера чи ательє.

І на наш погляд такі витрати – виправдані. І ми так говоримо не тому, що пропонуємо купити тканину. Зовсім ні. Наша команда заснована та розвиває в Україні магазин тканин саме тому, що попит на індивідуальне пошиття є. І він чималий. Ми вивчили ринок перед тим, як розпочати бізнес. І, думаємо, ви погодитеся, що якби ситуація була інша, було б дивно з нашого боку вкладати кошти в те, що свідомо не має попиту.

 1. Якість одягу індивідуального пошиття. Воно, безперечно, вище. І ось тут хочемо відзначити, що з урахуванням якості вартість послуг та супутніх витрат цілком може бути названа низькою, тому що не доведеться через рік-другий купувати новий одяг на заміну. Ви зможете не сумніватися в тому, що під час чергового прання шви не розійдуться. І що за рік-другий тканина не протреться. Реч, зшита професіоналом на замовлення, буде носитися довше.
 2. Дизайн одягу індивідуального пошиття. Саме ви вибираєте тип тканини, її колір чи принт, фасон. Саме на вашу фігуру підганяються навіть найдрібніші деталі. Тому у питанні дизайну, як і у питанні якості, одяг індивідуального пошиття суттєво виграє.

 

Що можна пошити індивідуально? Абсолютно все!

 

Ми не знаємо, звідки з'явився стереотип, за яким за індивідуальними замовленнями шиються лише нескладні речі. Наприклад, спідниці, футболки, сукні. Але він є. І він відповідає дійсності від слова зовсім.

Можливо, колись, коли серйозне швейне обладнання було доступне лише фабрикам, а приватні особи задовольнялися простенькими машинками, можливо, в ті часи так і було. Але сьогодні будь-яке ательє може дозволити собі закупити професійне обладнання, що дозволяє шити на замовлення за індивідуальним дизайном абсолютно все, чи то шкарпетки, чи зимове пальто. Питання виключно необхідності та бажання.

 

Тканини різних видів та складів для індивідуального пошиття одягу

 

Придбати такі за низькими, доступними цінами ви можете у нашому інтернет-магазині. Перегляньте каталог і ви побачите, що ми пропонуємо замовити:

 • футер двонитку;
 • тринитку з начосом;
 • кашкорсе;
 • рібану;
 • муслін;
 • трикотаж рубчик локшину;
 • велюр.

І, крім того, у нас ви знайдете також товари, необхідні для індивідуального пошиття одягу:

 • голки та нитки;
 • фурнітуру та аксесуари;
 • ножиці;
 • утеплювачі;
 • упаковки.

І багато багато іншого. Хіба швейне обладнання в нашому магазині тканин купити не можна.

У вас залишилися сумніви чи питання щодо доцільності індивідуального пошиття загалом? Чи ви сумніваєтеся у можливості такого щодо конкретного виду одягу, який хочете отримати? Можливо, вам потрібна допомога при виборі тканин чи інших товарів?

На ці та інші питання, пов'язані з тканинами та індивідуальним пошиттям одягу, ви можете отримати відповіді у наших консультантів. Вони ж допоможуть вам підібрати найбільш підходящі тканини, що відповідають за дизайном та складом вашим вимогам і бажанням.

Інтернет-магазин тканин «Кольорові сни» – величезний вибір тканин, фурнітури та аксесуарів для індивідуального пошиття одягу як в ательє, так і в домашніх умовах.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner