Кошик
3891 відгук
🐹 Акція 'ХОМ'ЯК РУЛИТЬ' -16% знижки🔥ПЕРЕЙТИ ▶
+380 (93) 012-10-65
+380 (93) 231-18-12
"Кольорові сни"

Кулір і стрейч кулір. Чим відрізняються ці трикотарні тканини?

Кулір і стрейч кулір. Чим відрізняються ці трикотарні тканини?

Вибирає тканину з точки зору кольорів, і це вражає своєю різноманітністю. Є й однотонні варіанти різних відтінків, а є принтовані. Коротко кажучи, на будь-який смак і колір. Однак, бажаючи купити трикотажну тканину кулір для пошиття чогось, люди часто запитують себе. А який з двох видів тканини вибрати: кулір чи стрейч кулір? Розгляньмо це питання.

 

Кулір і стрейч кулір — різниця між тканинами

А їх то й ні! Несподівана відповідь. Правда? Особливо це стосується того, що ви постановили зробити для читання і вивчення, аби порівняти й визначити, що саме можна придбати. І якщо вам зараз здається, що ми вирішили так з вами сміятися, то ні. Ми повністю неупереджені.

В чем разница кулира и стрейч кулира

Наш досвід торгівлі тканинами показав наступне. Нам досить часто ставлять запитання. Ми пропонуємо купити кулір або стрейч кулір? Чи є у нас стрейч кулір, а не просто кулір? Або навпаки. Для пошиття краще купити кулір або стрейч кулір? Які відмінності між цими тканинами? І так далі, і тому подібне. Іншими словами, серед наших покупців є багато людей, які вважають кулір і стрейч кулір різними тканинами. Але це не є виявом неписьменності. І ось чому.

 

Врешті-решт нам стало цікаво. Звідки ж, так би мовити, ноги ростуть. Чому люди ставлять такі запитання, коли стрейч кулір і кулір — це один матеріал, а не два? Ми провели дослідження і з'ясували. Що у світовій павутині є більше ніж достатньо публікацій про цю тканину. Їх можна поділити на дві групи.

 

До першої групи належать статті про трикотажну тканину, в якій її називають просто кулір. А до другої групи належать статті, в яких ця тканина називається стрейч кулір. Ось звідки пішло непорозуміння і плутанина в цьому питанні.

 

Чому трікотажну тканину лаштунків іноді називають стрейч кулір

На сьогодні трикотажних тканин дуже-дуже багато. І, незважаючи на велику різноманітність на ринку, все їх можна сконтактуватися по групах, відштовхуючи від властивостей, особливостей та інших характеристик. Трикотарні тканини, що стосуються однієї групи, по суті, є тканинами одного типу.

 

Розгляньмо простий приклад. Ви, мабуть, чули про такі трикотажні матеріали, як двонітка і тринітка. Тканина тринітка складається з двох видів: петлі та начіс. Тканини різняться технологією виробництва. Але вони схожі за своїми властивостями та особливостями. Саме тому, всі вони ставляться до такого типу, як футер. Тканина двонічка і футер двонічка — це одне й те саме. Футер вказує на властивості.

 

Так само і тут. Стрейч — це назва типу трикотажної тканини, яка відразу визначає її основні властивості:

  • Гнучкість.
  • пружність.
  • здатність розтягуватися.

Часто трікотажну тканину стрейч кулір називають так, щоб людина, яка поняття не має, що таке кулір, але при цьому розбирається в тканинах, відразу зрозуміла про що мова. Адже ймовірність того, що покупець знає тип тканини, а не конкретну тканину, куди вище.

 

Однак, ми хочемо зауважити, що є ще інше визначення цього тиду тканини. Стрейч — це трикотальна тканина, яка містить синтетичні волокна еластану. Але в цьому визначенні все одно впирається в властивості, перелічені вище. Оскільки синтетичні волокна обов’язково повинні бути еластичними. І саме вони забезпечують тканини еластичністю, пружністю і здатністю розтягуватися.

 

Перевага трикотажної тканини стрейч кулір.

Тепер, коли ми розібралися з вами в тому, яка різниця між тканиною кулір і стрейч кулір, з'ясувавши, що друге має в складі єластан (у невеликих кількостях), поговоримо трохи про те, що вона являє собою на практиці. Почнімо з її особливостей, які є перевагами.

 

Окрім еластичності, пружності та здатності розтягуватися, про що було згадано раніше, до незаперечних переваг трикотажу кулір належать:

  • Задовгість.
  • гіпоаллергентність;
  • Пропускання повітря;
  • доступна ціна;
  • Міцність;
  • Легкость.

Щоб бути справедливим, варто зазначити, що ткацькі тканини не є недоліками. Правда, він у неї один. Пошиття зі кулірки може зменшитися. Але практика показує, що це є наслідком неправильного догляду за вирібом. Тому, якщо ви вирішили купити стрейч кулір або замовити в готелі пошиття, не відмовляючись від ідеї, а просто уважно прочитайте про те, як доглядати за витвором, і дотримуйтесь цих правил.

 

Основні правила догляду за трикотажною тканиною стрейч кулір

Хоча стрейч кулір вимагає особливого ставлення, проте прати вироби з цієї трикотажної тканини в машинці не заборонено. Але для цього вам слід обрати режим делікатного прання, який автоматично визначає правила:

 

  • Температура води в межах 30-40 градусів за Цельсієм;
  • Мінімальна швидкість.

 

Стиральний порошок або гель може бути будь-яким, але набагато краще, якщо обраний засіб буде розроблено саме для делікатної прання.

 

Варто згадати про видалення особливо серйозних плям, з якими машинка не впорається. Існує два способи вирішення цієї проблеми. По - перше, це використання спеціальної плямки, яка розрахована на делікатні тканини. Друга — замочування у холодній воді, до якої додали мило, після чого прання вручну.

 

Що стосується суші, то дуже важливо, щоб на речі зі кулірки не падали прямі сонячні промені. І сушити їх варто, не розвішуючи, а розкладаючи на суші. Тобто, в горизонтальному положенні. Підкласти рушник під речі, щоб зберегти форму, і таким чином можна збільшити термін експлуатації.

 

Не обов’язково, щоб одяг був виготовлений з тканини стрейч кулір, оскільки він майже не змінюється. Але якщо вам потрібна утюга, обов’язково відрегулюйте температуру. Вона не повинна бути понад 110 градусів.

 

Що можна зшити з трикотажної тканини стрейч куліра.

Особливості цього трикотажу дозволяють шити з нього майже все, починаючи спідньою білизною і закінчуючи вуличним одягом. Тільки одяг з кулірок можна носити на вулиці лише під час теплого сезону. Оскільки тканина тонке, пропускає повітря, вона не може гріти в морози.

Одежда из стрейч кулира и кулира

Дитячі речі, які можуть бути пошиті з тканини кулір:

 

  • пелюшки для новонароджених.
  • Бульбашки;
  • ползунки;
  • боди;
  • шапочки.

 

Вироби для дорослих, призначені для домашньої шкарпетки, які виготовляються зі стрейч лауліра:

 

  • піжами.
  • халаты;
  • костюми.

 

Одяг для вулиці, популярний зі стрейч кулірки:

 

  • сукня.
  • футболки;
  • спідниці;
  • штани.
  • туніки;
  • джемпери.

 

Що ж сказати з цього приводу? Тільки те, що якщо ви вирішили купити трикотажну тканину стрейч кулір або кулір Для пошиття чого-небудь, і не має значення, мова йде про нижню білизну або вуличний одяг, то це рішення правильне.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner