Кошик
3976 відгуків
🛍️ Розділ "ПРЕДЗАМОВЛЕННЯ" поповнився - встигни на знижку!ПЕРЕЙТИ ▶
+380 (93) 012-10-65
+380 (93) 231-18-12
"Кольорові сни"

Двунитка. Що це за тканина?

Двунитка. Що це за тканина?

На сьогоднішній день в Україні можна придбати різноманітні тканини з тим, щоб пошити які-небудь речі самостійно або замовити таку послугу у професійному ательє. Одним з найбільш популярних матеріалів є тканина двунітка. Отримавши популярність на початку XX століття, з тих пір двунітка з року в рік лише стає актуальнішим. І в наш час двунітка продовжує бути затребуваною не тільки завдяки своїм властивостям, але також і за рахунок відображення в цій тканині сучасних технологій.

Тканина двунитка. Пару слів про склад матеріалу

Спочатку двунитка робилася виключно з бавовни, але сьогодні вона часто представляє собою поєднання декількох видів сировини. Основою склад тканини залишається натуральна бавовна, до якого додають штучні синтетичні волокна.

Штучні доповнення можуть бути різних видів, наприклад, нейлон, лайкра, а також можуть додаватися в різних кількостях – це вже на розсуд виробника. Оскільки бавовна відноситься до натуральних матеріалів, то можна подумати, що сучасні технології лише погіршили тканину за допомогою додавання синтетики. Проте це абсолютно не так.

Додавання штучних волокон трикотаж дійсно позитивно відбилося на ціні для споживача, але разом з цим тканина двунитка придбала та інші цінні якості. А саме, покращилися експлуатаційні властивості, а також естетичні.

Двунитка склад тканини

Тканина двунитка. Розглядаємо переваги і недоліки

Як і у будь-якого іншого матеріалу, у двуниткі є свої сильні і слабкі сторони. І хочемо зауважити, що переваг куди більше. З них і почнемо.

  1. Стійкість до зовнішнього впливу. Воно виражено у високій міцності тканини, і її здатності чинити опір стирання. Тому якщо ви забруднили виріб з двуніткі чим-небудь, що можна усунути лише отстіривая руками, можете не боятися терти виріб – вона збереже свій вигляд, а нитки не порвуться.
  2. Двунитка стійка до впливу високих температур. Вони ніяк не мають на неї вплив.
  3. Збереження відтінків. Ви можете скільки завгодно носити вироби з двуниткі під палючими сонячними променями і не переживати про збереження кольору, тому що кольори не вигорають під сонцем.
  4. Збереження форми. Вироби з двуниткі не можна ані розтягнути, ані стиснути. У ході експлуатації і навіть після декількох прань тканина залишається такою, якою вона була спочатку.
  5. Не мнеться. Тому після прання двуниткі абсолютно немає потреби братися за праску.
  6. Пропускає повітря. Це дозволяє шкірного покриву «дихати».
  7. Естетичність. Виглядає тканину, а відповідно вироби з неї у тому числі, дуже красиво.

І ще одна перевага цього виду матеріалу – доступна ціна двуниткі. Вона буде такою незалежно від співвідношення бавовни і синтетики у складі двуниткі.

Тепер, коли ви дізналися про переваги цієї тканини, можна перейти до її недоліків. Вони є. Але їх значно менше.

  1. Пропускає вологу. Тому, якщо ви потрапите в одязі з двуніткі під дощ, відчуття будуть не з приємних. Але відсутність вологовідштовхувальним властивостей – це природно, враховуючи сказане в перевагах.
  2. Тканина може сипатися. Не під час використання виробів, а при їх безпосередньому пошитті. Тому досвідчені майстри завжди беруть запас при викрійці, щоб не треба було переробляти все з початку.
  3. Можлива деформація при попаданні масляних фарб. Ми сказали «можлива», тому що деформація при контакті з олійними фарбами характерна не для самої тканини двунитка, а для бавовни. Тому, чим більше бавовни в складі і чим менше штучних волокон, тим вище ймовірність деформації.

Кофта з футера двуніткі

Тканина двунитка. Для пошиття яких речей застосовується цей матеріал

В першу чергу тканина дуже популярна при пошитті одягу. Перераховувати, які саме предмети гардероба шиються з двуниткі, можна довго:

- штани;

- куртки;

- комбінезони;

Також з тканини двуниткі шиють не тільки одяг, застосовувану людьми різних професій на роботі, але і повсякденне:

- спортивні костюми;

- брюки;

- шапки;

- повзунки і сорочечки для дітей;

- натільна білизна.

Двунитка стане відмінним матеріалом для пошиття підкладок для курток, штанів або ж для інших видів одягу. Також вона може застосовуватися і для виготовлення взуттєвих підкладок.

Як ми говорили в перевагах матеріалу двунитка, тканина володіє високим рівнем міцності. Тому з неї шиються предмети побуту, які в процесі експлуатації зазнають різних, іноді досить серйозним, навантажень:

- мішки;

- сумки;

- рюкзаки.

І всі ці речі можуть бути абсолютно різних видів. Наприклад, мішки можуть бути не тільки для упаковки будь-яких товарів, але також інкасаторські. Сумки можуть бути не лише дамські чи декоративні, а й господарські, які замінюють пакети із супермаркетів. А рюкзаки можуть шитися з тканини двонитки як повсякденні, для відвідування спортивних клубів, так і похідні, в які туристи складають значно більше речей. А ще цей матеріал дозволить пошити відмінну оббивку для меблів, чудові предмети рукоділля, якісні полотна для картин, надійні книжкові палітурки тощо.

Как ухаживать за тканью футер двунитка

Тканина двонитка. Особливості догляду за речами цього матеріалу

Доглядати вироби, пошиті з двонитки, досить легко. І при цьому не має значення, який саме вид тканини застосовувався і який у ній відсоток бавовни. Розкажемо про все по порядку. Почнемо з прання. Вироби без будь-яких побоювань можна прати в машині за невисокої температури і середніх оборотів. Результат перевершить очікування. Використовувати для прання гарячу воду немає потреби. Важливим буде той факт, що вироби з двонитки можна віддавати у хімчистку. Тому, якщо ви звикли впорядковувати речі за допомогою хімчистки, а не прання, можете не переживати з цього приводу.

Сушити вироби з тканини двонитки можна так, як будь-які інші. Розвішуєте на вулиці чи балконі. Що ж до спеціальних електричних сушарок, то ними не просто небажано користуватися, а й категорично заборонено. І щодо прасування. Ми писали вище про те, що однією з переваг матеріалу є той факт, що тканина не меніться. Відповідно, гладити не потрібно. Але якщо вам це важливо, то температура праски повинна бути низькою.

 

Тканина двонитка. Як про матеріал відгукуються покупці

Багато хто з тих, хто замовляв двонитку в Україні з доставкою, відгукуються про матеріал позитивно. Замовники задоволені як самим матеріалом, і результатом, що виходить із нього. Звичайно, навести тут підтвердження цьому можливості не представляється, але ви зможете його отримати, подивившись каталог нашого магазину, який пропонує купити двонитку за вигідною ціною. Підтвердженням є асортимент двонитки у каталозі. Він вражає різноманітністю. І якби двонитка не подобалася, якби вона не мала попиту, ми б не пропонували такий широкий вибір.

А ще, гортаючи каталог двунитки, зверніть увагу на одну з перерахованих вище переваг – ціну. Як ми й казали, у порівнянні з іншими тканинами ціна дуже низька.

Інші статті
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0017:00
  • Вівторок
    09:0017:00
  • Середа
    09:0017:00
  • Четвер
    09:0017:00
  • Пʼятниця
    09:0017:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
Власенко Татьяна
"Кольорові сни"
+380 (93) 012-10-65
Viber
+380 (93) 231-18-12
тільки Viber
вул. Бориспільска, 9. корпус 90, 2й поверх., Київ, Україна
  • ШОУРУМКиевул. Бориспольская, 9. корпус 90, 2й этаж.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner