Кошик
3763 відгуків
🐹 Акція ХОМ'ЯК РУЛИТЬ - встигни на МЕГА знижку!ПЕРЕЙТИ ▶
+380 (93) 012-10-65
+380 (93) 231-18-12
"Кольорові сни"

Пошиття постільної білизни: ательє на дому.

Пошиття постільної білизни: ательє на дому.

Міні ательє запорука успіху

Якісний товар за доступною ціною — велика рідкість у наш час, пошиття постільної білизни тому не виключення. Все більше покупців прагнуть до індивідуальності, бажають отримати ексклюзивний продукт. Так чому б не використовувати в такій ніші, як пошиття постільної білизни в домашній майстерні, тим більше, що ательє на дому вже давно не нововведення, а вивчена сфера діяльності, і в такій роботі великим плюсом є те, що виробництво на пряму залежить від ваших власних можливостей і амбіцій.

пошиття постільної білизни вдома

У сучасного споживача бажання стильно облаштувати свій домашній куточок тільки зростає, а запорука комфортного інтер'єру — це звертати увагу на такі дрібні деталі як текстильний дизайн, який все більше набирає обертів. Щоб інтер'єр став ідеальним, потрібно приділяти чималу увагу дрібницям, а якщо ми говоримо про спальні, то постільна білизна в такому інтер'єрі буде стояти чи не на першому місці, оскільки центром уваги спальні є ліжко.

Персонал

"Люди, які працюють з вами це запорука половини вашого успіху."

Тому дуже важливо підібрати грамотних фахівців з пошиття. Так як ми говоримо про конкретно обраній ніші— пошиття постільної білизни, то і вибрані вами фахівці повинні бути заточені саме під це вузьке напрям.

швейна машинка для постільної білизни

На сьогоднішній діти дуже багато фабрик і ательє займаються мас пошиттям і пропонують свої послуги по виготовленню тих чи інших товарів. У цьому випадку варто пам'ятати, вдаючись до співпраці з посередниками, кінцева вартість товару збільшується, а якість роботи на фабриках не завжди задовільно. Тому якщо у вас невелика міні ательє на дому, великим плюсом буде самостійний підбір персоналу. Таким чином вам вдасться простежити за якістю виконаної роботи на всіх її етапах. Не маючи посередників, що ви не обмежені у часі, і застраховані від курйозів, які можуть виникати при співпраці з фабриками мас пошиття.

 

Оренда

Пошиття постільної білизни вдома з подальшою реалізацією дозволяє почати свою справу з нуля, без величезних вкладень.

Хорошим варіантом буде оренда невеликого цеху або шоу-руму, але все частіше молоді спеціалісти організують свою діяльність в домашніх умовах, облаштувавши наявні упереджено під майстерню.

При ціноутворенні того чи іншого товару, виробник завжди закладає у підсумкову вартість витрати за оренду. Відповідно, такий товар буде коштувати на порядок дорожче, ніж той, який зроблений на дому. Варто враховувати і той факт, що чим вище оренда, тим дорожче підсумкова вартість товару. В такому випадку мова вже не йде про таке поняття, як: «ціна одно якість». Тому дорожче не означає краще.

 

Ціноутворення та якість матеріалів

Так як витрати на закупівлю текстильної сировини є основними при реалізації товару, дуже часто виробники економлять саме на цьому. В результаті як якісно не було б зшито постільна білизна, при використанні низькопробного тканого сировини зносостійкість такого комплекту буде істотно нижче.

тканина для постільної білизни

Думаю, у багатьох була така неприємна ситуація, коли після покупки не дешевого постільної білизни, після перших декількох прань воно втрачало свій первісний вигляд, наприклад: вимився колір або з'явилися дрібні катишки. Такі недоліки говорять про те, що виробник заощадив на матеріалах.

В умовах пошиття на дому, необхідності вище зазначеної економії немає. Виконуючи індивідуальне пошиття в домашніх умовах, ви безпосередньо маєте контакт з клієнтом, який сам вирішує, з якої тканини він хоче отримати готовий виріб, тому він сам розраховує свій бюджет у відповідності з вартістю обраних ним матеріалів.

«Головне завдання такого міні ательє полягає в тому, щоб надати асортимент використовуваних тканин, щоб клієнт мав вибір.»

Плюсом буде те, що закупівля і підбір текстильної сировини теж може відбуватися без посередників, відповідно на кінцева вартість товару не містить додаткові націнки.

 

Говорячи про пошиття постільної білизни на дому, можна підвести підсумок вищесказаному і виділити такі переваги, як:

  • самостійний підбір фахівців (ви бачите з ким працюєте);
  • такий бізнес вимагає мінімальних вкладень на старті;
  • немає залежності від посередників;
  • відсутність витрат на оренду;
  • зниження ціни при збереженні високої якості товару;
  • відсутність економії на текстильному сировину.

_____________

Як ви вже зрозуміли, ми вибираємо саме пошиття на дому!

_____________

Компанія «Кольорові сни» запрошує вас у свою міні ательє!

Не кожне ательє або шоу-рум може похвалитися комфортною атмосферою у своїй майстерні. Велика плинність клієнтів, шум обладнання і постійна суєта робочого процесу не завжди дозволяє майстру приділити належну увагу відвідувачам. Все робиться в темпі, щоб якнайшвидше прийняти наступного клієнта.

Надаючи послуги пошиття на дому, стовпотворіння з клієнтів у робочому приміщенні не допустимо. Звернувшись в наше міні ательє на дому, відвідувачі можуть бути впевнені в тому, що приймаючи замовлення їх не переб'ють з терміновим замовленням з вулиці. Пошиття в таких умовах вимагає більш ретельного планування прийому, щоб приділити належну увагу кожному.

Якщо вам належить свято і ви не знаєте що подарувати винуватцеві торжества, відмінним варіантом стане комплект постільної білизни нашого виробництва.

В роботі головним пріоритетом для нас є те, що у виконану роботу ми вкладаємо величезні сили і енергію, виконуємо замовлення з відповідальністю і любов'ю. Ми віримо в те, що якщо робити роботу з душею і гарним настроєм, то це стан передасться клієнтам, тим більше що від нас залежить ваш комфортний сон, а значить ваш настрій і добрий ранок.

постільна білизна вдома і комфорт

Звернувшись в майстерню на дому «Кольорові сни», ви отримаєте:

  • комфортний прийом в домашній атмосфері;
  • індивідуальний підхід;
  • унікальний дизайн;
  • ідеально виконану роботу з якісних матеріалів.

Ми приймаємо відвідувачів в затишній і невимушеній атмосфері, завжди допоможемо вам створити ексклюзивний і стильний комплект постільної білизни.

Наші клієнти завжди отримують, трішки більше, ніж просто виконане замовлення. Це партнерські і дружні взаємовідносини, тому нам довіряють. До нас хочеться повернутися!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner